17 cze, 14

PROAUTO Golf Cup 2014 – Binowo

proautoAktualności

W ostatnią sobotę 14-go czerwca po raz kolejny firma Proauto wraz ze swoimi klientami uczestniczyła w pikniku szkoleniowo – integracyjnym, który z racji miejsca przerodził się w piknik sportowy. Przepiękny i urokliwy krajobraz pozwolił nam wszystkim oderwać się od codziennych obowiązków i prac.

Każdy z uczestników mógł skorzystać z Akademii Golfa dla początkujących przygotowanych przez profesjonalnych trenerów Pola Golfowego w Binowie, by poznać podstawy gry dość nieznanego dla nas sportu. W sposób nadzwyczaj zaskakujący i liczny uczestnicy pikniku wzięli udział w Turnieju Golfowym Texas Scramble na 9 dołkowym polu, który dał nam dużo zabawy i jeszcze więcej śmiechu.

Nasze spotkanie było upiększane przez występy aktora z Teatru Polskiego Michała Janickiego, który także zadbał o nasze mięśnie brzucha. Należy również pamiętać o specjalnych pozdrowieniach dla wszystkich uczestników imprezy przez Kajetana Kajetanowicza – czterokrotnego Mistrza Polski w rajdach. Otoczenie dodatkowo wzbogacały występy szczecińskiej Sekcji Modelarstwa Kołowego, a także wyścigowa łódź Marcina Zielińskiego – V-ce Mistrza Europy w klasie O-175 oraz zawodnicy i motocykle motocrossowe szczecińskiego Klubu Motorowego.

Cały zespół Proauto jeszcze raz chce podziękować głównie naszym klientom za liczne przybycie, dobrą zabawę, a także naszym partnerom: LOTOS OIL, CASTROL, ORGANIKA i MERCEDES-BENZ Mojsiuk.

Zespół Proauto J

Verified by MonsterInsights