Nasz asortyment obejmuje zaopatrzenie dla rolnictwa – zajmujemy się sprzedażą olejów rolniczych w Szczecinie i Koszalinie. Firma PROAUTO już dawno skierowała swoje zainteresowanie biznesowe w stronę rolnictwa. Obsługujemy rynek rolniczy, dostarczając oleje rolnicze najwyższej jakości, znakowane logotypami najbardziej znanych producentów olejów rolniczych i innych produktów eksploatacyjnych. Właściwe dopasowanie preparatu do rodzaju maszyny stanowi jeden z kluczowych czynników wpływających na jej żywotność oraz pełne wykorzystanie możliwości technicznych.

Nowoczesne oleje i smary do maszyn rolniczych

Rolnictwo jest jedną z większych dziedzin polskiej gospodarki. Wśród stosowanych środków produkcji dużą część stanowią maszyny i pojazdy rolnicze. Są to najczęściej nowoczesne wielofunkcyjne konstrukcje, przed którymi stawia się wysokie wymagania. Szczególnie zwraca się uwagę na względy ekologiczne, czyli oczekuje się umiarkowanego zużycia paliwa. Jednocześnie wymaga się dużych osiągów w pracach rolniczych. Te dwie skrajności można połączyć jedynie dzięki nowoczesnym jednostkom napędowym.

Aby jednak zachowały sprawność w trudnych warunkach polowych, niezbędne są ich konserwacja i staranne smarowanie. Do tego celu służą dostarczane przez nas nowatorskie oleje rolnicze oraz smary. Dzięki ich właściwościom jest możliwa wydajna i niezawodna eksploatacja takich podzespołów, jak silniki, skrzynie biegów czy mosty napędowe. Służymy także fachowym doradztwem w wyborze odpowiedniego produktu – zarówno w naszej siedzibie w Szczecinie, jak i oddziale w Koszalinie.

Szeroki asortyment produktów dla rolników

Nasza firma dostarcza podmiotom pracującym w branży smary i oleje rolnicze do różnych zastosowań. Oferujemy oleje hydrauliczne, hydrauliczno-przekładniowe, przekładniowe, silnikowo-hydrauliczno-przekładniowe oraz oleje rolnicze silnikowo-przekładniowe. Dostarczamy również takie produkty, jak smary dla rolnictwa do centralnego smarowania, do łożysk, przegubów i do podwozi.

Jesteśmy dystrybutorem dostarczającym smary i oleje rolnicze od sprawdzonych producentów. Są one cenione za swoją wydajność oraz efektywność. Sprzedawane przez nas preparaty zapewniają skuteczne smarowanie podzespołów, co zapobiega powstawaniu niebezpiecznych zatarć, prowadzących z reguły do poważnych usterek lub awarii oraz przestojów w pracach rolniczych. Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w Szczecinie lub z oddziałem w Koszalinie.

Jakie oleje rolnicze sprzedajemy w PROAUTO?

W PROAUTO sprzedajemy oleje rolnicze, które różnią się m.in. przeznaczeniem. Pod tym względem wyróżniamy m.in. oleje silnikowe, hydrauliczne i przekładniowe. Dostępne są również oleje uniwersalne. Pierwsza grupa olejów nieco różni się od substancji stosowanych w samochodach osobowych. Takie medium wyróżnia się odpowiednią klasą lepkości oraz zakresem temperatur dla silnika danej maszyny. Oleje hydrauliczne dobierane są z kolei pod względem klasy, którą zalecił producent. Substancje te zabezpieczają mechanizmy i napędy hydrauliczne w podzespołach maszyny rolniczej. Oleje przekładniowe mają z kolei za zadanie zabezpieczać skrzynię biegów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą olejów rolniczych w PROAUTO.

Oleje rolnicze – zaopatrzenie dla rolnictwa w Szczecinie i Koszalinie

Verified by MonsterInsights