Smary i oleje rolnicze

Firma PROAUTO już dawno skierowała swoje zainteresowanie biznesowe w stronę rolnictwa. Obsługujemy rynek rolniczy, dostarczając smary najwyższej jakości znakowane logotypami najbardziej znanych producentów olejów rolniczych i innych produktów eksploatacyjnych.

Nowoczesne oleje i smary do maszyn rolniczych

Rolnictwo jest jedną z większych dziedzin naszej gospodarki. Wśród stosowanych środków produkcji dużą część stanowią maszyny i pojazdy rolnicze. Są to najczęściej nowoczesne wielofunkcyjne konstrukcje, przed którymi stawia się wysokie wymagania. Szczególnie zwraca się uwagę na względy ekologiczne, czyli oczekuje się umiarkowanego zużycia paliwa. Jednocześnie wymaga się dużych osiągów w pracach rolniczych. Te dwie skrajności można jedynie połączyć dzięki nowoczesnym jednostkom napędowym. Aby jednak zachowały sprawność w trudnych warunkach polowych, niezbędne są ich konserwacja i staranne smarowanie. Do tego celu służą dostarczane przez nas nowatorskie smary i oleje rolnicze. Dzięki ich właściwościom jest możliwa wydajna i niezawodna eksploatacja takich podzespołów jak silniki, skrzynie biegów czy mosty napędowe.

Szeroki asortyment produktów dla rolników

Nasza firma dostarcza podmiotom pracującym w branży smary i oleje rolnicze do różnych zastosowań. Oferujemy oleje hydrauliczne, hydrauliczno-przekładniowe, przekładniowe, silnikowo-hydrauliczno-przekładniowe oraz oleje rolnicze silnikowo-przekładniowe. Dostarczmy również takie produkty jak smary dla rolnictwa do centralnego smarowania, do łożysk, przegubów i do podwozi.

Jesteśmy dystrybutorem dostarczającym smary i oleje rolnicze sprawdzonych producentów i cenione za swoją wydajność oraz efektywność. Sprzedawane przez nas preparaty zapewniają skuteczne smarowanie podzespołów, co zapobiega powstawaniu niebezpiecznych zatarć, prowadzących z reguły do poważnych usterek lub awarii oraz przestojów w pracach rolniczych. Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w Szczecinie lub z oddziałem w Koszalinie.

Jakie oleje rolnicze sprzedajemy w PROAUTO?

W PROAUTO sprzedajemy oleje rolnicze, które różnią się m.in. przeznaczeniem. Pod tym względem można wyróżniamy m.in. oleje silnikowe, hydrauliczne i przekładniowe. Dostępne są również oleje uniwersalne. Pierwsze grupa olejów silnikowych nieco różni się od substancji stosowanych w samochodach osobowych. Takie medium wyróżnia się odpowiednią klasą lepkości oraz zakresem temperatur dla silnika danej maszyny. Oleje hydrauliczne dobierane są z kolei pod względem klasy, którą zalecił producent. Substancja ta zabezpiecza mechanizmy i napędy hydrauliczne w podzespołach maszyny rolniczej. Oleje przekładniowe mają z kolei za zadanie zabezpieczać skrzynię biegów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą olejów żeglugowych w PROAUTO.

Rolnictwo

Verified by MonsterInsights