Oleje żeglugowe – oferta dla żeglugi morskiej i śródlądowej

Utrzymanie wysokiej sprawności maszyn na pokładzie jednostki pływającej jest niezwykle ważne ze względu na warunki, w jakich odbywa się rejs. Nie tylko towarzyszy mu niesprzyjające środowisko, włącznie z wilgocią i zasoleniem. Ograniczeniem jest też brak dostępu do serwisu, który mógłby usunąć niespodziewaną awarię. Z tego powodu środki smarne i oleje żeglugowe powinny wyróżniać się bardzo wysoką jakością, gwarantując jak najdłuższą sprawność i maksymalną wydajność maszyn pokładowych. Właśnie takie cechy mają nasze produkty.

Zapotrzebowanie na produkty smarne tak specyficznej branży, jaką jest żegluga, skłoniło nas do utworzenia działu specjalizującego się w obsłudze klientów z tego sektora gospodarki. Realizujemy dostawy w krajach basenu Morza Bałtyckiego i w krajach Beneluksu, współpracując z największymi polskimi armatorami, a także z armatorami z całego świata.

Kompleksowe zaopatrzenie jednostek pływających

Od wielu lat dostarczamy dla żeglugi zarówno morskiej, jak i śródlądowej najwyższej jakości specjalistycznych produktów. Oferujemy przede wszystkim oleje żeglugowe w pełnym asortymencie. Notujemy systematyczny wzrost obrotów dzięki naszej operatywności oraz znakomitej jakości asortymentu marek takich jak Lotos, Castrol i BP. Naszym podstawowym dostawcą produktów żeglugowych typu MARINOL jest oczywiście Lotos Oil. Producent ten jest znany na rynkach, a jego oleje żeglugowe i smary w niczym nie ustępują jakością produktom dostarczanym przez światowych potentatów.

Sprzedajemy również pełną gamę innych środków smarnych i eksploatacyjnych. Oferujemy preparaty znanych producentów, przeznaczone do smarowania lin, wałów śrub oraz do innych zastosowań. Dostarczamy oleje do instalacji hydraulicznych oraz wiele innych produktów niezbędnych do eksploatacji jednostek pływających.

Wygodne formy współpracy

Naszym kontrahentom oferujemy nie tylko korzystne formy współpracy, atrakcyjne rabaty i umowy długoterminowe, ale także staramy się jak najbardziej usprawnić usługę. Dlatego też dostarczamy oleje smarowe na statki pełnomorskie, promy i inne jednostki pływające specjalnie dostosowaną cysterną. Obsługujemy jednostki różnej wielkości, dlatego nasze pojazdy są przygotowane do pompowania oraz dostaw dużych i mniejszych ilości olejów żeglugowych, w różnym asortymencie. Działamy sprawnie i rzetelnie, dotrzymując terminów dostaw oraz dbając o jak najwyższą jakość obsługi.

Czym się wyróżniają oleje żeglugowe?

Oleje żeglugowe to osobne kategoria wyrobów, a ich parametry znacznie różnią się od tych stosowanych w środkach do silników pojazdów czy maszyn stosowanych w przemyśle. Wyróżniają się wysoką ochroną silnika w zależności od stosowanego paliwa i pozwalają utrzymać jego czystość. Zapewniają też odporność na szybkie zużywania się silnika, zapobiegają zakleszczaniu się pierścieni, a także powstawaniu osadów i złogów zasadowych. Oleje te przeznaczone są do zastosowania morskiego. Gwarantują wysoką ochronę i wydajność silników okrętowych, stanowią ochronę silników głównych oraz pomocniczych, maszyn pokładowych, łodzi ratunkowych oraz mniejszych jednostek pływających.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą olejów żeglugowych, które proponujemy w PROAUTO.

Żegluga

Verified by MonsterInsights