PROAUTO jest dostawcą olejów żeglugowych ze Szczecina. Dostarczamy je jednak nie tylko w regionie, ale także poza granice naszego kraju, odpowiadając na zapotrzebowanie żeglugi morskiej i środlądowej. Stawiamy na produkty sprawdzone, skuteczne i cieszące się zaufaniem Klientów. Warto podkreślić, że w przypadku awarii silnika statku, związanej np. z niewystarczającym zastosowaniem środka smarnego, sytuacja będzie bardziej skomplikowana niż na lądzie. Oferujemy produkty przeznaczone do różnych rodzajów silników jednostek pływających. Wysokiej jakości oleje żeglugowe znajdują się też w asortymencie naszego oddziału w Koszalinie.

Oleje żeglugowe – oferta dla żeglugi morskiej i śródlądowej

Utrzymanie wysokiej sprawności maszyn na pokładzie jednostki pływającej jest niezwykle ważne ze względu na warunki, w jakich odbywa się rejs. Towarzyszy mu nie tylko niesprzyjające środowisko, włącznie z wilgocią i zasoleniem. Ograniczeniem jest też brak dostępu do serwisu, który mógłby usunąć niespodziewaną awarię. Dlatego środki smarne i oleje żeglugowe powinny wyróżniać się bardzo wysoką jakością, gwarantując jak najdłuższą sprawność i maksymalną wydajność maszyn pokładowych. Takie cechy mają nasze produkty. Zapotrzebowanie na produkty smarne tak specyficznej branży, jaką jest żegluga, skłoniło nas do utworzenia działu specjalizującego się w obsłudze klientów z tego sektora gospodarki. Realizujemy dostawy w krajach basenu Morza Bałtyckiego i w krajach Beneluksu, współpracując z największymi armatorami z Polski i całego świata.

Kompleksowe zaopatrzenie jednostek pływających

Od wielu lat dostarczamy specjalistyczne produkty najwyższej jakości – zarówno dla żeglugi morskiej, jak i śródlądowej. Oferujemy przede wszystkim oleje żeglugowe w pełnym asortymencie. Notujemy systematyczny wzrost obrotów dzięki naszej operatywności oraz znakomitej jakości asortymentu takich marek, jak Orlen Oil, Castrol i BP. Naszym podstawowym dostawcą produktów żeglugowych typu MARINOL jest oczywiście znany na rynkach Orlen Oil. Jego oleje żeglugowe i smary w niczym nie ustępują jakością produktom dostarczanym przez światowych potentatów. Sprzedajemy też pełną gamę innych środków smarnych i eksploatacyjnych. Oferujemy preparaty znanych producentów, przeznaczone do smarowania lin, wałów śrub oraz do innych zastosowań. Dostarczamy oleje do instalacji hydraulicznych i wiele innych produktów, niezbędnych do eksploatacji jednostek pływających.

Wygodne formy współpracy

Naszym kontrahentom oferujemy nie tylko korzystne formy współpracy, atrakcyjne rabaty i umowy długoterminowe, ale staramy się także jak najbardziej usprawnić realizację usługi. Dlatego też dostarczamy oleje żeglugowe na statki pełnomorskie, promy i inne jednostki pływające specjalnie dostosowaną cysterną. Obsługujemy jednostki różnej wielkości, dlatego nasze pojazdy są przygotowane do pompowania oraz dostaw dużych i mniejszych ilości olejów żeglugowych, w różnym asortymencie. Działamy w Szczecinie i Koszalinie, jednak współpracujemy z Klientami z całej Polski i spoza jej granic. Pracujemy sprawnie i rzetelnie, dotrzymujemy terminów dostaw oraz dbamy o jak najwyższą jakość obsługi.

Czym wyróżniają się oleje żeglugowe?

Bez wątpienia oleje żeglugowe to osobna kategoria wyrobów, a ich parametry znacznie różnią się od tych stosowanych w środkach do silników pojazdów czy maszyn przemysłowych. W zależności od stosowanego paliwa wyróżniają się wysoką ochroną silnika. Pozwalają utrzymać jego czystość. Zapewniają odporność na jego szybkie zużycie, zapobiegają zakleszczaniu się pierścieni, powstawaniu osadów i złogów zasadowych. Są przeznaczone do zastosowania morskiego. W naszej ofercie znajdują się też oleje rolnicze, odgrywające z kolei ważną rolę w rolnictwie. Oleje żeglugowe gwarantują wysoką wydajność silników okrętowych, ochronę silników głównych i pomocniczych, maszyn pokładowych, łodzi ratunkowych i mniejszych jednostek pływających. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą olejów żeglugowych, które proponujemy w PROAUTO.

Oleje żeglugowe – dystrybucja w Szczecinie i Koszalinie

Verified by MonsterInsights