Oleje hydrauliczne i przekładniowe dla przemysłu

Przemysł jest znaczącym odbiorcą produktów przeznaczonych do smarowania i konserwacji. Zadania wytwórcze w jego różnych gałęziach są realizowane za pomocą konkretnych maszyn i urządzeń czy rozbudowanych linii technologicznych lub środków transportu wewnętrznego. Sprawność tych konstrukcji jest niezwykle istotna dla wydajności pracy i jakości produkcji. Dlatego oleje hydrauliczne, przekładniowe czy inne środki smarne stanowią niezbędne wyposażenie każdego działu technicznego takiej firmy.

PROAUTO łączy współpracę z zakładami przemysłowymi i żeglugą. Dlatego w strukturach naszej firmy został wydzielony Dział Obsługi Przemysłu i Żeglugi.

Współpraca z potentatami przemysłowymi

Wysoką pozycję w przemyśle i żegludze budujemy od wielu lat. Specyficzne, niezwykle wysokie wymagania w obsłudze tych branż były i są dla nas wielkim wyzwaniem. Znamy potrzeby klientów i umiemy pomóc im rozwiązywać problemy związane z gospodarką smarową w zakładzie. Świadczy o tym stała współpraca z takimi gigantami, jak Barlinek S.A. Zakłady Chemiczne Police S.A. Homanit i wiele innych, znakomitych firm w naszym regionie. Przedsiębiorcom dostarczamy doskonałej jakości oleje hydrauliczne, a jednostkom pływającym – oleje żeglugowe. Zaspokajamy nawet najbardziej złożone potrzeby naszych klientów.

Wymaga to oczywiście najwyższych kwalifikacji naszych specjalistów. Dzięki współpracy z dostawcami możemy precyzyjnie wyszkolić takie osoby. Najważniejsze jest jednak doświadczenie. Nasza wieloletnia kooperacja z potentatami przemysłowymi daje gwarancję bardzo dobrej jakości oferowanych przez nas usług.

W ofercie mamy produkty do obróbki skrawaniem, ciecze obróbkowe, oleje emulgujące, oleje hydrauliczne, oleje przekładniowe i wiele innych różnych specyfików smarujących dla przemysłu. Sprzedaż prowadzimy w Szczecinie oraz w naszym oddziale Koszalinie.

Dział reprezentują:

  • Artur Barszczuk – z-ca Dyrektora Szef Działu Obsługi Przemysłu i Żeglugi , tel. +48 600 950 677
  • Tomasz Pietruszyński – Doradca Techniczno-Handlowy, o/Szczecin tel. +48 692 445 114
  • Wojciech Sobala – Doradca Techniczno-Handlowy, o/Koszalin tel. +48 698 634 723

Oleje hydrauliczne wysokiej jakości

Oleje hydrauliczne to substancje, bez których żadna maszyna przemysłowa nie mogłaby funkcjonować. To właśnie dzięki nim sprzęt może prawidłowo pracować przy transporcie, leśnictwie czy rolnictwie. W PROAUTO oferujemy szeroki asortyment płynów hydraulicznych w różnych klasach lepkości oraz pojemności. Substancje te zapewniają mniejsze zużywanie się urządzeń, ponieważ jednocześnie smarują elementy robocze. W ofercie mamy wyłącznie oryginalne produkty, które pochodzą od sprawdzonych dostawców i cenionych producentów. Dysponujemy zarówno artykułami hurtowymi, jak i detalicznymi.

Czym się wyróżniają oleje sprężarkowe?

Oleje sprężarkowe z naszej oferty zapewniają wysoką czystość chemiczną i mechaniczną urządzeń, dobrą smarowność, lepkość oraz płynność zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach. Dodatkowo gwarantują stabilność termiczną i chemiczną w całym zakresie parametrów pracy maszyn. Nasz asortyment obejmuje m.in. oleje sprężarkowe syntetyczne oraz mineralne. Oleje mineralne to przede wszystkim propozycja dla środowiska mało wymagającego. Substancje PAO to z kolei oleje syntetyczne zwane polialfaolefinami o wysokiej wartości hydrolitycznej i termiczną stabilnością. Zarówno jeden, jak i drugi rodzaj to wysokogatunkowe substancje, które czuwają nad sprawnym i bezawaryjnym działaniem maszyn.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą olejów sprężarkowych oraz hydraulicznych w sklepie PROAUTO. Zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo na każdym etapie zakupu.

Przemysł

Verified by MonsterInsights