PROAUTO zaopatruje zakłady przemysłowe, dostarczając wysokiej jakości oleje hydrauliczne na terenie Szczecina, Koszalina oraz całego kraju. Znajdują one zastosowanie w różnorodnych układach hydraulicznych: hydrokinetycznych oraz hydrostatycznych. Są wykorzystywane w sprzęgłach, przemiennikach i przekładniach hydrokinetycznych, a także w przemiennikach momentu obrotowego oraz prasach hydraulicznych. Natomiast oleje sprężarkowe są niezbędne w eksploatacji sprężarek śrubowych i tłokowych, turbin gazowych i parowych oraz kompresorów. Dzięki nim ich poszczególne elementy zyskują właściwe zabezpieczenie – niezależnie do wysokiej temperatury i ciśnienia.

Oleje hydrauliczne i przekładniowe dla przemysłu

Przemysł jest znaczącym odbiorcą produktów przeznaczonych do smarowania i konserwacji. Zadania wytwórcze w jego różnych gałęziach są realizowane za pomocą konkretnych maszyn i urządzeń czy rozbudowanych linii technologicznych lub środków transportu wewnętrznego. Sprawność tych konstrukcji jest niezwykle istotna dla wydajności pracy i jakości produkcji. Dlatego oleje hydrauliczne, przekładniowe oraz inne środki smarne stanowią niezbędne wyposażenie każdego działu technicznego takiej firmy. PROAUTO łączy współpracę z zakładami przemysłowymi i żeglugą. Dlatego w strukturach naszej firmy został wydzielony Dział Obsługi Przemysłu i Żeglugi.

Współpraca z potentatami przemysłowymi

Wysoką pozycję w przemyśle i żegludze budujemy od wielu lat. Specyficzne, niezwykle wysokie wymagania w obsłudze tych branż były i są dla nas wielkim wyzwaniem. Znamy potrzeby Klientów i umiemy pomóc im rozwiązywać problemy związane z gospodarką smarową w zakładzie. Świadczy o tym stała współpraca z takimi gigantami, jak Barlinek S.A., Zakłady Chemiczne Police S.A., Homanit i wiele innych, znakomitych firm w naszym regionie. Przedsiębiorcom dostarczamy doskonałej jakości oleje hydrauliczne, a jednostkom pływającym – oleje żeglugowe. Zaspokajamy nawet najbardziej złożone potrzeby naszych Klientów.

Wymaga to oczywiście najwyższych kwalifikacji naszych specjalistów. Dzięki współpracy z dostawcami możemy precyzyjnie wyszkolić takie osoby. Najważniejsze jest jednak doświadczenie. Nasza wieloletnia kooperacja z potentatami przemysłowymi daje gwarancję bardzo dobrej jakości oferowanych przez nas usług. W ofercie mamy produkty do obróbki skrawaniem, ciecze obróbkowe, oleje emulgujące, oleje hydrauliczne, oleje przekładniowe i wiele innych różnych specyfików smarujących dla przemysłu. Sprzedaż prowadzimy w Szczecinie oraz w naszym oddziale Koszalinie.

Dział reprezentują:

  • Artur Barszczuk – z-ca Dyrektora Szef Działu Obsługi Przemysłu i Żeglugi , tel. +48 600 950 677;
  • Tomasz Pietruszyński – Doradca Techniczno-Handlowy, o/Szczecin tel. +48 692 445 114;
  • Wojciech Sobala – Doradca Techniczno-Handlowy, o/Koszalin tel. +48 698 634 723.

Oleje hydrauliczne wysokiej jakości

Z pewnością oleje hydrauliczne to substancje, bez których żadna maszyna przemysłowa nie mogłaby funkcjonować. To właśnie dzięki nim sprzęt może prawidłowo pracować podczas wykonywania zadań w transporcie, leśnictwie czy rolnictwie. W PROAUTO oferujemy szeroki asortyment płynów hydraulicznych w różnych klasach lepkości oraz pojemności. Substancje te zapewniają mniejsze zużywanie się urządzeń, ponieważ jednocześnie smarują elementy robocze. W ofercie mamy wyłącznie oryginalne produkty, które pochodzą od sprawdzonych dostawców i cenionych producentów. Dysponujemy zarówno artykułami hurtowymi, jak i detalicznymi.

Czym wyróżniają się oleje sprężarkowe, dostępne w naszym asortymencie?

Oferowane przez nas oleje sprężarkowe zapewniają wysoką czystość chemiczną i mechaniczną urządzeń, dobrą smarowność, lepkość oraz płynność w wysokich i niskich temperaturach. Ponadto gwarantują stabilność termiczną i chemiczną w całym zakresie parametrów pracy maszyn. Nasz asortyment obejmuje m.in. oleje sprężarkowe syntetyczne i mineralne. Te ostatnie to propozycja zwłaszcza dla środowiska mało wymagającego. Substancje PAO to zaś oleje syntetyczne zwane polialfaolefinami, o wysokiej wartości hydrolitycznej, cechujące się termiczną stabilnością. Oba rodzaje to wysokogatunkowe substancje, które zapewniają sprawne i bezawaryjne działanie maszyn. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą olejów sprężarkowych oraz hydraulicznych w sklepie PROAUTO. Zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo na każdym etapie zakupu.

Oleje hydrauliczne i sprężarkowe do zastosowań przemysłowych – sprzedaż w Szczecinie i Koszalinie

Verified by MonsterInsights