Oleje hydrauliczne i przekładniowe dla przemysłu

Przemysł jest znaczącym odbiorcą produktów przeznaczonych do smarowania i konserwacji. Zadania wytwórcze w jego różnych gałęziach są realizowane za pomocą konkretnych maszyn i urządzeń czy rozbudowanych linii technologicznych lub środków transportu wewnętrznego. Sprawność tych konstrukcji jest niezwykle istotna dla wydajności pracy i jakości produkcji. Dlatego oleje hydrauliczne, przekładniowe czy inne środki smarne stanowią niezbędne wyposażenie każdego działu technicznego takiej firmy.

PROAUTO łączy współpracę z zakładami przemysłowymi i żeglugą. Dlatego w strukturach naszej firmy został wydzielony Dział Obsługi Przemysłu i Żeglugi.

Współpraca z potentatami przemysłowymi

Wysoką pozycję w przemyśle i żegludze budujemy od wielu lat. Specyficzne, niezwykle wysokie wymagania w obsłudze tych branż były i są dla nas wielkim wyzwaniem. Znamy potrzeby klientów i umiemy pomóc im rozwiązywać problemy związane z gospodarką smarową w zakładzie. Świadczy o tym stała współpraca z takimi gigantami, jak Barlinek S.A. Zakłady Chemiczne Police S.A. Homanit i wiele innych, znakomitych firm w naszym regionie. Przedsiębiorcom dostarczamy doskonałej jakości oleje hydrauliczne, a jednostkom pływającym – oleje żeglugowe. Zaspokajamy nawet najbardziej złożone potrzeby naszych klientów.

Wymaga to oczywiście najwyższych kwalifikacji naszych specjalistów. Dzięki współpracy z dostawcami możemy precyzyjnie wyszkolić takie osoby. Najważniejsze jest jednak doświadczenie. Nasza wieloletnia kooperacja z potentatami przemysłowymi daje gwarancję bardzo dobrej jakości oferowanych przez nas usług.

W ofercie mamy produkty do obróbki skrawaniem, ciecze obróbkowe, oleje emulgujące, oleje hydrauliczne, oleje przekładniowe i wiele innych różnych specyfików smarujących dla przemysłu. Sprzedaż prowadzimy w Szczecinie oraz w naszym oddziale Koszalinie.

Dział reprezentują:

  • Artur Barszczuk – z-ca Dyrektora Szef Działu Obsługi Przemysłu i Żeglugi , tel. +48 600 950 677
  • Tomasz Pietruszyński – Doradca Techniczno-Handlowy, o/Szczecin tel. +48 692 445 114
  • Wojciech Sobala – Doradca Techniczno-Handlowy, o/Koszalin tel. +48 698 634 723

Przemysł

Verified by MonsterInsights