Szczecin (Mierzyn)

ul. Łukasińskiego 134
71-215 Szczecin

tel./fax: 91 4858899
tel./fax: 91 4858686

e-mail: proauto@proauto.pl

Koszalin

ul. Mieszka I-go 24K
75-132 Koszalin

tel./fax: 94 3400009
tel./fax: 94 3467918
tel./fax: 94 3467919

e-mail: koszalin@proauto.pl

Formularz kontaktowy

    Dział obsługi klientów detalicznych

    Szef Działu obsługi klientów detalicznych
    z-ca dyrektora

    Marcin Krajewski
    tel. kom.: +48 692 445 113
    marcin.krajewski@proauto.pl

    Specjalista d/s Marketingu


    Tomasz Szabłowski
    tel. kom.: +48 698 634 721
    tomasz.szablowski@proauto.pl

    Dział Sprzedaży

    Berenika Tobiańska
    tel. kom.: +48 668 175 895
    berenika.tobianska@proauto.pl

    Kierownik oddziału Koszalin

    Michał Burdziej
    tel. kom.: +48 602 150 832
    michal.burdziej@proauto.pl

    Dział Sprzedaży

    Natalia Romańska-Demska
    tel. kom.: +48 605 105 206
    natalia.romanska@proauto.pl

    Dział Sprzedaży

    Dorota Stanisławska
    tel. kom.: +48 692 445 115
    dorota.stanislawska@proauto.pl

    Doradca Techniczno-Handlowy

    Paweł Rybak (region 001)
    tel. kom.: +48 692 445 117
    pawel.rybak@proauto.pl

    Dział Sprzedaży

    Joanna Turek
    tel. kom.: +48 669 802 121
    joanna.turek@proauto.pl

    Doradca Techniczno-Handlowy

    Marek Furmański (region 002,301)
    tel. kom.: +48 692 445 118
    marek.furmanski@proauto.pl

    Doradca Techniczno-Handlowy

    Damian Korgól (region 113)
    tel. kom.: +48 692 445 116
    damian.korgol@proauto.pl

    Doradca Techniczno-Handlowy

    Grzegorz Kozak (region 005)
    tel. kom.: +48 606 205 098
    grzegorz.kozak@proauto.pl

    Doradca Techniczno-Handlowy

    Wojciech Sobala (region 114)
    tel. kom.: +48 698 634 723
    wojciech.sobala@proauto.pl

    Doradca Techniczno-Handlowy

    Marcin Stawiarski (region 006)
    tel. kom.: +48 602 271 213
    marcin.stawiarski@proauto.pl

    Doradca Techniczno-Handlowy

    Tomasz Bagnucki (region 112)
    tel. kom.: +48 698 623 930
    tomasz.bagnucki@proauto.pl

    Dział Chemii Samochodowej – Serwis Myjni

    Dział obsługi przemysłu i żeglugi

    Doradca Techniczno-Handlowy
    Oddział Szczecin

    Tomasz Pietruszyński
    tel. kom.: +48 692 445 114
    tomasz.pietruszynski@proauto.pl

    Szef Działu obsługi przemysłu i żeglugi
    z-ca dyrektora

    Artur Barszczuk
    tel. kom.: +48 600 950 677
    artur.barszczuk@proauto.pl

    Doradca Techniczno-Handlowy
    Oddział Koszalin

    Marek Wołoszyński
    tel. kom.: +48 698 634 722
    marek.woloszynski@proauto.pl

    Dział logistyki i zakupów

    Koordynator działu
    logistyki i zakupów

    Aleksandra Adamska
    tel.kom.: +48 606 494 907
    aleksandra.adamska@proauto.pl

    Specjalista d/s zakupów i logistyki


    Małgorzata Borkiewicz
    tel.kom.: +48 669802165
    malgorzata.borkiewicz@proauto.pl

    Skład podatkowy


    Roman Demski
    tel.kom.: +48 692 445 124
    roman.demski@proauto.pl

    Dział Księgowości

    Główny Księgowy

    Agnieszka Polaszczyk
    tel. kom.: +48 668 175 859
    agnieszka.polaszczyk@proauto.pl

    Księgowa

    Małgorzata Cemborowska
    tel. kom.: +48 668 175 905
    malgorzata.cemborowska@proauto.pl

    Kontakt