Oleje silnikowe, płyny chłodnicze dla sklepów i warsztatów – detal

Oleje silnikowe i płyny eksploatacyjne są produktami, bez których trudno wyobrazić sobie sprawne poruszanie się samochodem. Ponieważ liczba pojazdów na drogach systematycznie wzrasta, klienci detaliczni – użytkownicy aut i ich właściciele – stanowią obecnie bardzo szeroką grupę odbiorców takich produktów. Z tego powodu sprzedaż hurtowa nie jest jedyną formą dystrybucji, jaką preferujemy. Kontynuujemy również tradycję z czasów założenia firmy. Jest nią sprzedaż detaliczna.

Naszą działalność w 1995 roku rozpoczynaliśmy od współpracy z podmiotami detalicznymi, dostarczając im produkty dla motoryzacji, przede wszystkim  oleje silnikowe, płyny chłodnicze i chemię samochodową. Przez wiele lat rozwijaliśmy kontakty biznesowe z placówkami handlowymi w rejonie Koszalina i Szczecina, tak by stać się jedną z bardziej aktywnych firm na tym terenie. Obecnie współpracujemy za sklepami motoryzacyjnymi, stacjami benzynowymi oraz z warsztatami i stacjami obsługi samochodów.

Szeroki asortyment produktów dla motoryzacji

Zapewnimy dostęp do najwyższej jakości produktów pochodzących z wiarygodnych źródeł. Dostarczmy naszym klientom oleje silnikowe wielu znanych marek. Jako autoryzowany dystrybutor oferujemy oleje Castrol, Lotos i Shell w pełnej gamie asortymentowej. Produkty tych firm w 60% wypełniają polski rynek olejów samochodowych. Oleje Lotos, Castrol i Shell są obecnie dostępne na każdej stacji benzynowej czy w sklepie motoryzacyjnym. Oleje Lotos i oleje Castrol są obecnie dostępne na każdej stacji benzynowej czy w sklepie motoryzacyjnym. Wysokie zapotrzebowanie na produkty tych marek stanowi potwierdzenie ich wysokiej jakości i niezawodności podczas pracy silników samochodowych, także tych o bardzo dużych wymaganiach.

Poza olejami silnikowymi oferujemy również bogaty asortyment innych produktów dla motoryzacji. Sprzedajemy płyny chłodnicze oraz inne produkty eksploatacyjne, a także duży wybór chemii i kosmetyków samochodowych. Dzięki naszej działalności handlowej klienci mają dostęp do nowoczesnych i sprawdzonych produktów w większości stacji benzynowych i w sklepach motoryzacyjnych w regionie Koszalina i Szczecina.

Wsparcie sprzedażowe, promocje i korzystne umowy długoterminowe

Warsztaty, które kupują u nas oleje silnikowe, mogą liczyć na wsparcie finansowe. W ramach umów rabatowych oferowanych przez Castrol, Lotos i Shell pomagamy im w rozwoju. Zachęcamy do kontaktu w tej sprawie z naszymi doradcami techniczno-handlowymi.
Wszyscy klienci, którzy zajmują się dystrybucją detaliczną, w ramach stałej współpracy z naszą firmą korzystają z szeregu promocji opracowywanych przez nasz dział marketingu.

Klienci korzystają również z cyklicznych spotkań szkoleniowych. W ramach szkoleń współorganizowanych przez naszych dostawców przekazujemy niezbędną wiedzę do sprzedaży i doradztwa. Produkty smarowe ulegają bowiem ciągłym zmianom wraz z rozwojem nowoczesnej motoryzacji.

Współpraca z firmą PROAUTO pod każdym względem się opłaca. Wiedzą o tym doskonale nasi klienci. Wszystkich nowych klientów zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy dojadą do Państwa i z przyjemnością przedstawią aktualną ofertę.

Sklepy i warsztaty