Oferujemy szeroki wybór chemii do mycia aut. Zajmujemy się zaopatrywaniem myjni i warsztatów samochodowych w profesjonalne i skuteczne środki myjące. Naszą ofertę kierujemy także do Klientów indywidualnych, którym zależy na efektywnej pielęgnacji i konserwacji poszczególnych elementów pojazdu, przywiązujących uwagę do zwiększenia jego odporności na rozmaite uszkodzenia. Świadczymy również usługi w ramach mobilnego serwisu myjni – dysponujemy zespołem doświadczonych serwisantów oraz odpowiednim zapleczem technicznym do napraw. Usterki i awarie usuwamy szybko, a zarazem skutecznie.

Chemia do mycia samochodu – chemia myjąca o wysokiej skuteczności

Prowadzenie myjni samochodowej dowolnego typu oznacza konieczność połączenia efektywności mycia samochodów z opłacalnością tego typu działalności. Aby pojazd został umyty perfekcyjnie przy jednoczesnym niskim koszcie wykonania tego procesu, niezbędne jest zastosowanie odpowiedniej chemii do mycia samochodu. Dlatego w PROAUTO oferujemy preparaty o wysokiej skuteczności. Zawierają one związki aktywne i inne dodatki, które usuwają brud bez uszkadzania lakieru. Chemia myjąca to również koncentraty o wysokiej wydajności oraz kosmetyki pielęgnacyjne do pojazdów. Należy do nich także chemia do mycia ciężarówek. Produkty te stanowią ważną część naszego asortymentu. Zapraszamy do współpracy z działem profesjonalnej chemii myjącej.

Jakie produkty z zakresu chemii do mycia aut sprzedajemy?

Jesteśmy regionalnym reprezentantem belgijskiej firmy KENOTEK by CID LINES. Na jej ofertę składają się produkty do mycia samochodów osobowych, ciężarówek, stosowanych w myciu ręcznym, bezdotykowym, w myjniach automatycznych. Warto dodać, że marka ta tworzy także produkty myjące i dezynfekujące dla branży rolniczej, do której my też kierujemy naszą ofertę. W ofercie PROAUTO znajdują się m.in. oleje rolnicze. W asortymencie KENOTEK znajdują się ponadto środki stosowane do mycia i odkażania powierzchni w warsztatach i zakładach przemysłowych. Sprzedajemy rozmaite preparaty w ramach chemii do mycia aut, m.in.:

  • szampony pianowe, które dzięki zawartości nanocząsteczek zapewniają równomierny połysk;
  • woski do lakieru – uzupełniające drobne ubytki i tworzące warstwę zapobiegającą osadzaniu się brudu;
  • preparaty wspomagające osuszanie – do stosowania podczas ostatniego płukania: minimalizują tworzenie się mikrokropel;
  • produkty do mycia zewnętrznego pojazdów dla myjni bezdotykowych;
  • proszki dla myjni samochodowych przeznaczone dla automatycznych systemów dozujących;
  • piany politurowe do lakieru, do stosowania w myjniach automatycznych;
  • preparaty do mycia felg.

W zasadzie nie ma takiej powierzchni, których nie można umyć tymi wysoko skoncentrowanymi środkami. Wybrane produkty KENOTEK mają Europejski Certyfikat VDA, którego spełnienie świadczy o najwyższej jakości i bezpieczeństwie stosowania w branży samochodowej. Oznacza to, że chemia do mycia samochodu cechuje się skutecznością działania, a zarazem jest przyjazna dla powłoki lakierniczej oraz pozostałych części pojazdu. Zapraszamy również do korzystania z naszego mobilnego serwisu myjni. Wykonujemy naprawy i przeglądy myjni pogwarancyjnych.

Serwis myjni samochodowych – serwis myjni bezdotykowych i automatycznych

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego oferujemy serwis myjni samochodowych. Świadczymy usługi serwisu myjni bezdotykowych i automatycznych z bezpośrednim dojazdem do Klienta. Dzięki naszym fachowcom i profesjonalnemu sprzętowi naprawczemu diagnoza usterek oraz ich usuwanie odbywają się sprawnie i bezproblemowo. Rozumiemy, że wszelkie przestoje w działaniu urządzeń mogą powodować straty finansowe w firmie, dlatego dbamy o to, aby jak najszybciej zlikwidować każdy problem. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty oraz usług.

Dział reprezentuje:

Sebastian Janik
tel.: 795 576906
email: sebastian.janik@manx89.ssd-linuxpl.com

Zapoznaj się z produktami KENOTEK:

KENOTEK: KENOTEK_KATALOG

linia NANO: KENOTEK_NANO

linia PRO: KENOTEK_PRO

Chemia do mycia aut i serwis myjni

Verified by MonsterInsights