Chemia myjąca i serwis myjni – Proauto

Prowadzenie myjni samochodowej dowolnego typu oznacza konieczność połączenia efektywności mycia samochodów z opłacalnością. Aby samochód został umyty perfekcyjnie przy jednoczesnym niskim koszcie wykonania tego procesu, niezbędne jest zastosowanie odpowiednich środków chemicznych. Są to preparaty o wysokiej skuteczności, zawierające związki aktywne i inne dodatki, dzięki którym brud jest usuwany bez jednoczesnego uszkadzania lakieru. Chemia myjąca to również koncentraty, które charakteryzują się wysoką wydajnością oraz kosmetyki pielęgnacyjne do pojazdów. Wszystkie te produkty stanowią ważną część naszego asortymentu.
Zapraszamy do współpracy z działem profesjonalnej chemii myjącej. Reprezentujemy w regionie belgijską firmę KENOTEK by CID LINES. Na ofertę składają się produkty do mycia samochodów osobowych, ciężarówek, stosowanych w myciu ręcznym, bezdotykowym, w myjniach automatycznych. W ofercie ponadto środki stosowane do mycia i odkażania powierzchni w warsztatach, w zakładach przemysłowych. W zasadzie nie ma takiej powierzchni, których nie można umyć tymi wysoko skoncentrowanymi środkami. Wybrane produkty KENOTEK mają Europejski Certyfikat VDA, którego spełnienie świadczy o najwyższej jakości i bezpieczeństwie stosowania w branży samochodowej.

Zapraszamy również do korzystania z naszego mobilnego serwisu myjni. Wykonujemy naprawy i przeglądy myjni pogwarancyjnych.

Dział reprezentuje:

Sebastian Janik
tel.: 795 576906
email: sebastian.janik@manx89.ssd-linuxpl.com

Zapoznaj się z produktami KENOTEK:

KENOTEK: KENOTEK_KATALOG

linia NANO: KENOTEK_NANO

linia PRO: KENOTEK_PRO

Chemia myjąca i serwis myjni

Verified by MonsterInsights