17 lip, 23

Proauto Autoryzowanym Dystrybutorem ORLEN OIL

proautoAktualności

To już oficjalnie. Wskutek połączenia ORLEN OIL z LOTOS OIL, ta ostatnia spółka przestała istnieć z końcem czerwca. LOTOS OIL Sp. z o.o. została wykreślona z rejestru podmiotów gospodarczych. (Przypominamy, że ORLEN OIL stał się właścicielem LOTOS OIL już w ubiegłym roku w sierpniu). Tym samym po 21 latach zakończyliśmy bardzo owocną współpracę z marką LOTOS.

Ale idzie nowe. Od 3 lipca staliśmy się Autoryzowanym Dystrybutorem ORLEN OIL. W wyniku połączenia spółek jesteśmy jednym z 18 dystrybutorów ORLEN OIL w Polsce. Jednak w naszej ofercie conajmniej do końca tego roku pozostaną produkty pod marką LOTOS. W ciągu kilku miesięcy powstanie nowe portfolio produktów, które systematycznie zastąpią poprzednie. O zmianach produktowych będziemy naszych klientów informować na bieżąco. ORLEN OIL planuje wykorzystać wiedzę, doświadczenie produkcyjne i serwisowe obu spółek tworząc nowy brand olejowy. Nazwa brandu to ORLEN OIL, który będzie rozszerzany o submarki, np. Max-expert lub Turdus.

Dla naszej firmy ważne jest zachowanie subbrandu MARINOL. Nie przewidujemy  większych trudności w zaopatrywaniu naszych klientów w sprawdzone produkty żeglugowe, które nadal będą produkowane w Gdańsku.

Istotną jest również informacja o zmianie siedziby Spółki ORLEN OIL. Będzie nią dotychczasowa siedziba LOTOS OIL w Gdańsku przy ul. Elbląskiej 135.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że w okresie integracji procesów produkcyjnych, księgowych, handlowych będą występować przejściowe trudności. Naszym zadaniem jako Dystrybutora będzie maksymalne ograniczenie potencjalnych negatywnych zjawisk. Jesteśmy przekonani, że już w przyszłym roku działania ORLEN OILA będą nastawione na szybki rozwój sprzedaży z korzyścią dla rynku, dystrybutorów, a przede wszystkim klientów.

Zapraszamy do współpracy z marką ORLEN OIL.

Verified by MonsterInsights