28 lut, 17

Podsumowanie 2016 roku w Proauto

proautoAktualności

Tradycyjnie w ubiegły weekend cała Rodzina Proauto spotkała się na podsumowaniu 2016 roku. Tym razem nasze coroczne spotkanie obyło się w hotelu Panorama. Na spotkaniu oprócz pracowników oraz Zarządu nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszych głównych partnerów – Castrol i Lotos. Warto podkreślić fakt, iż 2016 rok był dla nas przełomowy. Już dziś możemy powiedzieć trochę więcej o naszych sukcesach. A zatem:

  • Roczny obrót na poziomie 60 mln zł,
  • Realizacja rekordowego w historii firmy planu w Castrolu, wzrost o ponad 100% w stosunku do roku poprzedniego,
  • Rekord w sprzedaży produktów marki Lotos,
  • Uruchomienie Oddziału w Poznaniu,
  • Aktywna postawa w działaniach w zakresie sprzedaży i marketingu,
  • Promocja Marki Proauto na licznych imprezach i rajdach.

Dobry i zgrany zespół to gwarancja sukcesu … i tak w ślad za tym motto dziś możemy powiedzieć i jednocześnie podziękować naszym pracownikom za ogromny wkład w realizację tych osiągnięć. Tradycyjnie podczas oficjalnej części spotkania poświęconej podsumowaniu naszych działań mieliśmy zaszczyt przyznać wraz z naszymi strategicznymi partnerami nagrody dla osób, które znacząco przyczyniły się do rozwoju naszej firmy. Po części oficjalnej oraz krótkim omówieniu naszych ubiegłorocznych działań przyszedł czas na zabawę.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Pracownikom naszej firmy za istotny wkład w nasz wspólny sukces oraz rewelacyjne osiągnięcia w 2016 roku. Bez Was byłoby to nie możliwe !

Zarząd Proauto Sp. z o.o.

 

 

 

Verified by MonsterInsights