28 wrz, 16

Nowa Umowa pomiędzy Lotos Oil i Polską Żeglugą Morską

proautoAktualności

proauto - Nowa Umowa pomiędzy Lotos Oil i Polską Żeglugą Morską

1 - Nowa Umowa pomiędzy Lotos Oil i Polską Żeglugą Morską

 

O nas w mediach ! Ważna informacja dotycząca nowej umowy pomiędzy Grupą Lotos a Polską Żeglugą Morską. Nowa umowa zaowocuje stałą współpracą na poziomie 400 tys. litrów rocznie. Nie wolno w tym wypadku zapominać o Proauto, które jest Autoryzowanym Dystrybutorem Marki Lotos i będzie odpowiadać, za dostawy oleju do PŻM.

Poniżej fragmenty oryginalnego tekstu:

Grupa Lotos to kolejny w ostatnim czasie krajowy partner, z którym Polska Żegluga Morska zacieśnia współpracę. Niedawno armator podpisał listy intencyjne z Polskim Rejestrem Statków oraz spółką H.Cegielski-Poznań. Zawarta wczoraj w Szczecinie umowa z firmą Lotos Oil dotyczy dostarczania olejów na statki.

Na polskim rynku postanowiliśmy się związać z firmą krajową, która produkuje oleje i smary tej samej jakości co zachodnie koncerny – zaznaczył Grzegorz Wardzyński, dyrektor Pionu Technicznego w PŻM. – Dystrybucją również zajmuje się krajowa spółka – Proauto. Dostawy będą mniej kosztowne, lepiej będzie można je skoordynować. Zaopatrzone zostaną głównie promy oraz masowce, które przybiją do portów polskich i położonych w pobliżu – niemieckich, litewskich czy łotewskich.

Na zdjęciu od lewej: Prezes Lotos Oil, Prezes Proauto i dyrektor naczelny PŻM.

Verified by MonsterInsights