20 paź, 14

Z przyjemnością witamy Państwa na naszej nowej stronie internetowej. Poprzednia istniejąca już kilka lat wymagała unowocześnienia i umożliwienia wizualizacji na tabletach i smartfonach. Przy okazji zadbaliśmy o nowoczesny wygląd i aktualizację większości informacji.

Motywem przewodnim strony jest 20-lecie naszej firmy. Tak – niedługo będziemy obchodzić ten jubileusz. Dzięki współpracy z naszymi klientami zanotowaliśmy ogromny – milowy skok w rozwoju. Jesteśmy pewni, że zdobyte doświadczenie, praca z klientami i partnerami biznesowymi pozwoli nam nadal rozwijać się w takim tempie. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i dotychczasową współpracę.

Strona zawiera wiele przydatnych informacji o branży olejów i smarów, ponadto umożliwia znaczne przyspieszenie dostępu do naszych pracowników. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze szybciej reagować na Państwa potrzeby, a nasza dewiza profesjonalnej obsługi nabierze jeszcze większego znaczenia. Zapraszamy do korzystania z informacji zawartych na www.proauto.pl

 

 

 

Verified by MonsterInsights